آموزش دوخت کیف چرم

آموزش چرم دوزی یکی از فوق العاده ترین مجموعه های حاضر به منظور آموزش کامل چرم دوزی می باشد که نحوه ساخت انواع بندساعت، دستبندچرم، صندل، کیف و کاور دفترچه یادداشت را در اختیار علاقمندان قرار می دهد. بخش اول مجموعه آموزش چرم دوزی به آموزش تخصصی ساخت کمربند و صندل پرداخته است به طوری که تمامی مراحل برش چرم، سوراخ کردن چرم به وسیله سمبه و مرحله پایانی که دوخت زدن و اتصال دکمه می باشد را جز به جز شرح داده است. یکی از نکاتی که چرم کاران حرفه ای در هنگام کار چرم دوزی به آن توجه می کنند استفاده از موم برای کشیدن بر روی نخ به منظور جلوگیری از باز و لایه لایه شدن آن می باشد.

 

آموزش چرم دوزی 1

 

 

 

 

آموزش چرم دوزی

همچنین بخش اول مجموعه آموزش چرم دوزی نحوه دوخت کاور برای انواع دفترچه های یادداشت در سایز های متفاوت را آموزش داده است به گونه ای با اندازه گیری چرم مورد نظر شروع شده و قدم به قدم برش چرم، حکاکی روی چرم، سوراخ کردن قسمت های مورد نیاز و نهایتاً رنگ کردن و دوخت کاور مورد نظر را در اختیار علاقمندان قرار می دهد.

آموزش چرم دوزی

در ادامه بخش دوم مجموعه آموزش چرم دوزی ساخت بند ساعت، دستبند چرم و کیف چرم را آموزش داده و آنچه را که برای ساخت یک بند ساعت خوب و مرغوب لازم و ضروری است به تفضیل شرح می دهد. از آنجا که دستبندهای چرم تنوع زیادی داشته و زیبایی خاصی دارند در میان نوجوانان و جوانان طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. لازم به ذکر است بافت گیس روی دستبند چرم از دیگر مواردی است که آموزش چرم دوزی آموزش داده است.


1فایل آموزش ,دوخت ,داده ,مورد ,چرم، ,مجموعه آموزش ,دوخت کاور ,آموزش داده ,سوراخ کردن ,چرم، سوراخ ,علاقمندان قرار

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات


کسب درآمد

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اخبار سایت بلگ بیست لیتاه باغ و تالار مناسبات فروشگاه اینترنتی پیشتاز | پیشتاز کالا بهترین متخصص ارتودنسی ، دکتر فرهاد صدرالدینی سایت سرگرمی تودرتو | کسب درآمد بالا | tudartu کار و فناوری متوسطه اول دانلود فیلم و سریال بالینک مستقیم | رادین مووی حسین حسن نژاد لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آستارا رزا با باربد ازدواج میکند داریوش صفحه دانلودتلگرام طلایی فردا اصفهان 25تعطیل است دکتر علیزاده در ریسندگی بافندگی حالت روح در هاتگرام آهنگ او ایدن ایدن ایدن در فیلم غنچه های زخمی گام به گام کارگاه نواوری کارافرینی پایه یازدهم صادق ازمند تورو میخواستم پارت۲۱رمان حرارت تنت